Direktör'ün MesajıSevgili Öğrenciler,

Hepinize Alanya HEP Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu (YDYO), İngilizce Hazırlık Programına (İHP) hoşgeldiniz diyorum ve geleceğiniz için yaptığınız bu seçimden dolayı sizleri kutluyorum.

Burada, hedefimiz sizler için etkileşimli bir eğitim ortamı yaratmak ve dil öğrenimine gerçekci ve yaratıcı bir yaklaşım sağlamaktır. 
YDYO, İHP’nin güçlü müfredatı, nitelikli ve deneyimli öğretim kadrosu  yoluyla bölümlerinizde başarılı olmanız  için gerekecek bütün dil becerilerini kazanacak, dili gerçek ortamlarda  kullanabileceksiniz.

İHP akademik yaşamınız için bir kapı, sizleri hazırlayan bir dönemdir;  sunduğumuz bütün olanakları kullanın, çok okuyun, kültürel ve sosyal etkinlikleri izleyin, meraklı olun, soru sorun, araştırın, aklınızı, yüreğinizi ve gözlerinizi yeni deneyimlere açın, gücünüzü bilgiden alın ve olmak istediğiniz kişi olun. 
Öğrenme asla kitaplarla, sınıflarla ya da okul alanıyla sınırlı değildir. Yaşadığını kent de bir öğrenim aracı, bir sınıftır, unutmayın. Onu keşfedin.

Bütün öğretim kadromuz, sizlerin akademik hedeflere ulaşma çabalarınızda yardımcı olacak ve eğitiminiz süresince, bu eğitimin yaşam içindeki önemini farkettirecektir.
Alanya HEP Üniversitesi, YDYO'nda başarılı ve mutlu bir dönem geçirmenizi diliyorum.

Sevgilerimle

Güler Siper-Saksi
Müdür,
Alanya HEP Üniversitesi, YDYO
 

 
 
 
Akdeniz’in Dünyaya Açılan Kapısı AHEP ile Uluslararası Standartlarda Eğitim